Liva Gaz Armatürleri San. Tic. AŞ, endüstriyel mutfak sektöründe yıllardır lider bir isim olarak faaliyet göstermektedir. Kökleri 1984 yılına dayanan şirketimiz, Öz İş Revolver adı altında kurucumuz Fevzi Çakıroğlu tarafından kurulmuş ve sektöre kalıcı olarak yazdırmıştır. 1999 yılından itibaren Liva Gaz Armatürleri ve End. Mut. Aks. San. Tic. Ltd. Şti. olarak yoluna devam eden şirketimiz, 2023 yılı itibarıyla Liva Gaz Armatürleri San. Tic. AŞ olarak güçlü adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.
 
Liva Gaz Armatürleri, Gastronize, LVA ve LSA markaları ile endüstriyel mutfak sektöründe öne çıkan geniş üretim alanlarına sahiptir. Gaz ve Su teknik yedek parçalarının üretiminde dünya standartlarını belirleyen şirketimiz, en son teknolojileri kullanarak iş ortaklarına en üst düzeyde çözümler sunmayı amaç edinmiştir. Türkiye ve dünya çapında endüstriyel mutfak teknik yedek parça üretimindeki lider firmalar arasında yer alarak, sektörünün öncülerinden olma başarısını elde etmiştir.
 
Geçmişin sağlam temellerini günümüzün teknolojik imkanlarıyla birleştirerek, deneyimli ve uzman kadrosuyla birlikte Liva Gaz Armatürleri San. Tic. AŞ, müşterilerine sadece kaliteli ürünler sunmakla kalmaz, aynı zamanda kazanç ve kullanım avantajları sağlar. Teknik destek ve Ar-Ge hizmetleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, her projede ve üründe kalite ve güveni garanti eder.
 
Liva Gaz Armatürleri San. Tic. AŞ, sadece üretim alanında değil, aynı zamanda endüstriyel mutfak sektörünün diğer teknik yedek parça ihtiyaçları konusunda da iş ortaklarının yanındadır. 2006 yılından itibaren Avrupa'nın yanı sıra Asya, Afrika ve daha fazla ülkeye ihracat yaparak global arenada da kendini kanıtlamıştır.
 
Müşteri istekleri ve projeleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini sürekli genişleterek, kalite ve müşteri memnuniyetini temel prensip olarak benimseyen Liva Gaz Armatürleri San. Tic. AŞ, endüstriyel mutfak sektöründe ticaret ve hizmette öncü bir anlayış sunmaya devam edecektir.
 
Bizimle iletişime geçin ve endüstriyel teknik tedarik çözümlerindeki farkımızı keşfedin!